Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy Jaraczewo

Posiedzenia Komisji Rady

 • W dniu 29 października 2018 r. (poniedziałek) o godz. 13.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjna). Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 10 października 2018 r. (¶środa) o godz. 13.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo ( Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury 

 • W dniu 11 lipca 2018 r. (środa) o godz. 13.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo ( Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjna).

 • W dniu 28 czerwca 2018 r. (czwartek) o godz. 11.00  odbędzie się posiedzeniu Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (komisja wyjazdowa). Początek posiedzenia o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo. Temat posiedzenia: Analiza działalności Gminnego Ośrodku Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Jaraczewo w Jaraczewie- spotkanie z dyrektorami.

 • W dniu 18 czerwca 2018 r. (poniedziałek) o godz. 8.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzeniu Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (komisja wyjazdowa)

 • W dniu 5 czerwca 2018 r.(wtorek) o godz. 14.00  w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjna). Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych

 • W  dniu 17 maja 2018 r. (czwartek) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo ( Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych)- komisja wyjazdowa.

 • W dniu 7 maja 2018 r. o godz. 14.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjna).
  Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 16 kwietnia 2018 r. (poniedziałek) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo.
  Temat: Informacja na temat arkuszy organizacyjnych placówek oświatowych na terenie gminy Jaraczewo (zgodnie z planem pracy Komisji).
 • W dniach: 10 kwietnia o godz. 8.00 i 13 kwietnia o godz. 8.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędą się posiedzenia Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo.
  Tematem posiedzenia będzie analiza sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Jaraczewo za 2017 rok.
 • W dniach: 9 kwietnia br. (poniedziałek) o godz. 14.00 i 11 kwietnia br. (środa) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędą się posiedzenia Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady Miasta i Gminy Jaraczewo.
  Tematem posiedzenia będzie analiza sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Jaraczewo za rok 2017.
 • W dniach: 9 kwietnia br. (poniedziałek) o godz. 12.00 i 10 kwietnia br. (wtorek) o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędą się posiedzenia Komisji Rewizyjnej Rady Miasta i Gminy Jaraczewo.
  Tematem posiedzenia będzie analiza sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Jaraczewo za rok 2017.
 • W dniu 16 marca 2018 r. (piątek) o godz. 12.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji  Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjna).
  Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 6 marca 2018 r. (wtorek) o godz. 8.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo.
  Temat: Informacja dotycząca oświaty w Gminie Jaraczewo (zgodnie z planem pracy Komisji).
 • W dniu 23 lutego 2018 r. (piątek) o godz. 8.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo - spotkanie z kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaraczewie (komisja wyjazdowa).
 • W dniu 20 lutego 2018 r. (wtorek) o godz. 13.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady (Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjna).
 • W dniu 16 stycznia 2018 r. (wtorek) o godz. 14.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjna).
 • W dniu 11 grudnia 2017 r. o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie przygotowanie planu pracy Komisji na rok 2018.
 • W dniu 7 grudnia 2017 r. o godz. 15.00  w sali konferencyjnej Urzędu Miast i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie przygotowanie planu pracy Komisji na rok 2018.
 • W dniu 5 grudnia 2017 r.(wtorek) o godz. 13.00 w sali sesyjnej Urzędu  Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenia połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisji Rewizyjnej).
  Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 22 listopada o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady Miasta i Gminy Jaraczewo.
  Tematem posiedzenia będzie analiza projektu budżetu Gminy Jaraczewo na 2018 rok (sporządzenie opinii o projekcie budżetu).
 • W dniu 20 listopada o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta i Gminy Jaraczewo.
  Tematem posiedzenia będzie analiza projektu budżetu Gminy Jaraczewo na 2018 rok (sporządzenie opinii o projekcie budżetu).
 • W dniu 16 listopada 2017 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady Miasta i Gminy Jaraczewo.
  Tematem posiedzenia będzie analiza projektu budżetu Gminy Jaraczewo na 2018 rok (wydatki).
 • W dniu 16 listopada 2017 r. o godz, 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych  Rady Miasta i Gminy Jaraczewo.
  Tematem posiedzenia będzie analiza projektu budżetu Gminy Jaraczewo na 2018 rok (wydatki).
 • W dniu 15 listopada 2017 r. o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta i Gminy Jaraczewo.
  Tematem posiedzenia będzie analiza projektu budżetu Gminy Jaraczewo na 2018 rok (wydatki).
 • W dniu 13 listopada 2017 r. o godz. 13.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjna).
  Tematem posiedzenia będzie analiza projektu budżetu Gminy Jaraczewo na 2018 rok.
 • W dniu 23 października 2017 r. (poniedziałek) o godz. 14.30 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjna).
  Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 2 października 2017 r (poniedziałek) o godz. 15.00 w sali sesyjnej Urzędu  Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjna).
  Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 27 września 2017 r. (środa) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług) - posiedzenie wyjazdowe.
  Tematem posiedzenia będzie przegląd wybranych świetlic wiejskich na terenie gminy Jaraczewo.
 • W dniu 1 września 2017 r. o godz. 8.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo.
  Tematem posiedzenia jest ocena przygotowania placówek oświatowych do rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 (komisja wyjazdowa).
 • W dniu 28 sierpnia 2017 r. (poniedziałek) o godz. 13.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisja: Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjna).
  Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 26 czerwca 2017 r. o godz. 13.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług: Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjna).
  Temat: Program Rewitalizacji.
 • W dniu 21 czerwca 2017 r. o godz. 8.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych oraz Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług  Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (komisja wyjazdowa).
  Tematem posiedzenia będzie analiza potrzeb remontowych w palcówkach oświatowych oraz reorganizacja sieci szkół na terenie gminy. (zgodnie z planem pracy komisji).
 • W dniu 5 czerwca  2017 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisji Rewizyjnej).
  Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 30 maja 2017 r. (wtorek) o godz. 10.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo, z Zarządem Powiatu Jarocińskiego.
 • W dniu 16 maja 2017 r. o godz. 13.00 w sali  sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjna). Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 28 kwietnia 2017 r. o godz. 8.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji  Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miast i Gminy Jaraczewo.
 • W dniu 19 kwietnia 2017 r. o godz. 14.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza sprawozdania z wykonania budżetu gminy Jaraczewo za rok 2016 (wydatki).
 • W dniu 6 kwietnia 2017 r. o godz. 8.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie: Przegląd dróg gminnych i powiatowych (komisja wyjazdowa - zg. z planem pracy).
 • W dniu 5 kwietnia 2017 r. o godz. 14.00 w sali sesyjnej Urzędu  Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjne). Tematem posiedzenia będzie analiza sprawozdania z wykonania budżetu gminy Jaraczewo za 2016 rok.
 • W dniu 23 marca 2017 r. (czwartek)o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie: analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 22 marca 2017 r. (środa) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług oraz Komisji Rewizyjnej  Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie: analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 15 marca 2017 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług oraz Komisji Rewizyjnej  Rady Miasta i Gminy Jaraczewo.
  Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 15 marca 2017 r. o godz. 8.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (komisja wyjazdowa).
  Tematem posiedzenia będzie: analiza działalności Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Jaraczewie.
 • W dniu 9 marca 2017 r. o godz. 8.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Temat: Strategia rozwiązywania problemów społecznych, spotkanie z kierownikiem GOPS w Jaraczewie; analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 14 lutego 2017 r.  (wtorek) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenie będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 13 lutego 2017 r. (poniedziałek) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo  odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 10 lutego 2017 r. (piątek) o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie  Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 12 grudnia 2016 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług  Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Temat: Przygotowanie planu pracy Komisji na rok 2017.
 • W dniu 1 grudnia 2016 r. o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy  Jaraczewo. Temat: Plan pracy Komisji na 2017 rok.
 •  W dniu 28 listopada 2016 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy  Jaraczewo odbędzie się posiedzenia Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza projektu budżetu Gminy Jaraczewo na 2017 rok.
 • W dniu  28 listopada o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza projektu budżetu Gminy Jaraczewo na 2017 rok.

 • W dniu 23 listopada 2016 r. o godz. 15.00  w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy  odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty Kultury i Spraw Socjalnych  Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza projektu budżetu Gminy Jaraczewo na 2017 rok.

 • W dniu 21 listopada 2016 r. (poniedziałek) o godz. 14.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta  i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych  Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo: Komisji  Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisji Rewizyjnej; Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych.

  Tematem posiedzenia będzie analiza projektu budżetu Gminy Jaraczewo na 2017 rok.

 • W dniu 28 października 2016 r. o godz. 8.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo  odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych; Komisja Rewizyjna). Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 26 września 2016 r. o godz. 14.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenia Komisji Rady : Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług: Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych: Komisja Rewizyjna. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 24 sierpnia 2016 r. o godz. 8.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (komisja wjazdowa). Tematem posiedzenia będzie: ocena przygotowania placówek oświatowych do rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017.
 • W dniu 14 czerwca 2016 r. o godz. 7.45 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo - komisja wyjazdowa. Tematem posiedzenia będzie analiza potrzeb remontowych w placówkach oświatowych.
 • W dniu 8 czerwca 2016 r. o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady Miasta i Gminy Jaraczewo- komisja wyjazdowa. Tematem posiedzenia będzie lustracja dróg gminnych, rowów i chodników (zgodnie z planem pracy).
 • W dniu 10 maja 2016 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Jaraczewo za 2015 rok (wydatki).
 • W dniu 28 kwietnia 2016 r. o godz. 10.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 18 kwietnia o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych  Komisji (Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług ; Komisji Rewizyjnej) Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza sprawozdania z wykonania budżetu gminy Jaraczewo za 2015 rok (wydatki).
 • W dniu 19 kwietnia 2016 r. o godz. 8.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (tematyka wynikająca z planu pracy Komisji).
 • W dniu 14 kwietnia 2016 r. o godz.14.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo (Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług; Komisji Rewizyjnej; Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych). Tematem posiedzenia będzie analiza sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Jaraczewo za 2015 rok (dochody).
 • W dniu 8 marca 2016 r. o godz. 13.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo  odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 22 lutego 2016 r. (poniedziałek) o godz. 8.00, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 22 lutego 2016 r. ( poniedziałek) o godz. 13.00, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 23 lutego 2016 r. (wtorek) o godz. 8.00, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 15 grudnia 2015 r. o godz. 8.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza ,materiałów sesyjnych.
 • W dniu 15 grudnia 2015 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług oraz Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 24 listopada 2015 r. o godz. 8.00  w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza projektu budżetu Gminy Jaraczewo na 2016 rok (dochody).
 • W dniu 25 listopada 2015 r. o godz. 8.00 i  w dniu 27 listopada 2015 r o godz. 7.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędą  się posiedzenia Komisji Oświaty Kultury i Spraw Socjalnych Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzeń będzie analiza projektu budżetu Gminy Jaraczewo na 2016 rok (wydatki).
 • W dniu 27 listopada 2015 r. o godz. 8.00  i w dniu 30 listopada 2015 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędą  się posiedzenia Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzeń będzie analiza projektu budżetu Gminy Jaraczewo na 2016 rok (wydatki).
 • W dniu 25 listopada 2015 r o godz. 8.00 i w dniu 27 listopada 2015 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędą się posiedzenia Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzeń będzie analiza projektu budżetu Gminy Jaraczewo na 2016 rok (wydatki).
 • W dniu 29 października 2015 r. o godz. 15.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług, Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych, Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 15 września 2015 r. o godz. 9.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 31 sierpnia 2015 r. o godz. 8.00, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Gminy Jaraczewo (komisja wyjazdowa). Tematem posiedzenia będzie ocena przygotowania placówek oświatowych do rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016.
 • W dniu 29 czerwca 2015 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 30 czerwca 2015 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 1 lipca 2015 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Jaraczewo.Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 16 czerwca 2015 r. o godz. 8.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych  Rady Gminy Jaraczewo- komisja wyjazdowa. Tematem posiedzenia będzie analiza potrzeb remontowych w placówkach oświatowych.
 • W dniu 25 maja 2015 r. o godz. 14.15 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Gminy Jaraczewo (Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług, Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych i Komisji Rewizyjnej). Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • Posiedzenia Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Gminy Jaraczewo:
  1) 23 kwietnia 2015 r. godz. 14.15 - analiza sprawozdania z wykonania budżetu gminy Jaraczewo za 2014 rok,
  2) 27 kwietnia 2015 r. godz. 14.00 - analiza materiałów sesyjnych,
  3) 29 kwietnia 2015 r. godz. 14.15 - analiza sprawozdania z wykonania budżetu gminy Jaraczewo za 2014 rok.
  Posiedzenia odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo.  
 • W dniach 16 i 21 kwietnia 2015 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędą się posiedzenia Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzeń będzie analiza sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Jaraczewo za 2014 rok.
 • W dniu 16 kwietnia 2015 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Jaraczewo.Tematem posiedzenia będzie analiza sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Jaraczewo za 2014 rok.
 • W dniu 9 marca 2015 r. o godz. 9.00  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Jaraczewo.Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 9 marca 2015 r.  o godz. 12.00, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo  odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 10 marca 2015 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza materiałów sesyjnych.
 • W dniu 26 lutego 2015 r. w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie: Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług, Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych, Komisji Rewizyjnego Rady Gminy Jaraczewo. Początek posiedzenia godz. 11.00. Tematem posiedzenia będzie analiza Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Jaraczewo.
 • W dniu 17 lutego 2015 r. o godz. 14.00 , w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie: 
  1) analiza funkcjonowania Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaraczewie,
  2) informacja o planach budżetowych placówek oświatowych w gminie Jaraczewo na 2015 rok. 
 • W dniach 8 grudnia 2014 r. o godz. 14.00 i  10 grudnia 2014 r. o godz. 14.30 odbędą się posiedzenia Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych Rady Gminy Jaraczewo.Tematem posiedzeń będzie analiza projektu budżetu gminy Jaraczewo na 2015 rok.
 • Dniu 2 i 4 grudnia 2014 r. o godz. 14.00, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Handlu i Usług Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza projektu budżetu gminy Jaraczewo na 2015 rok.
 • W dniu 3 grudnia o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jaraczewo odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Jaraczewo. Tematem posiedzenia będzie analiza projektu budżetu gminy Jaraczewo na 2015 rok.

Metadane

Źródło informacji:Marcin Jankowski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Marcin Jankowski
Data wprowadzenia:2013-02-28 08:35:28
Opublikował:Marcin Jankowski
Data publikacji:2013-02-28 08:36:10
Ostatnia zmiana:2018-10-26 11:37:48
Ilość wyświetleń:9272

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij